„Mi - junaci rada svog"

23.09 - 02.10.2022.
Prateći program
Open Stage

Open Stage

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

20.sep | 19:00
Opširnije
Prateći program
Kriza imaginacije

Kriza imaginacije

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

21.sep | 19:00
Opširnije
Prateći program
Zvuk i tijelo

Zvuk i tijelo

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

22.sep | 19:00
Opširnije
Prateći program
Hemisfera

Hemisfera

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

22.sep | 20:30
24.sep | 20:00
25.sep | 20:00
Opširnije
Glavni program
(Nije) kraj sveta

(Nije) kraj sveta

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu, Velika scena

23.sep | 20:00

Tekst: Kris Buš

Prevod sa engleskog: Gerhild Stajnbuh

Režija: Kejti Mičel

Produkcija: Šaubine, Berlin, Nemačka

Opširnije
Prateći program
Bakeke

Bakeke

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

23.sep | 20:00
Opširnije
Prateći program
Susreti sa autorima

Susreti sa autorima

Mesto: Više lokacija, Beograd,

23.sep | 22:00
25.sep | 22:00
26.sep | 22:30
27.sep | 23:00
29.sep | 21:30
30.sep | 22:45
01.okt | 21:30
Opširnije
Prateći program
Bestijarij

Bestijarij

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

25.sep | 12:00
Opširnije
Prateći program
New Stages South East – Pisanje je izvođenje

New Stages South East – Pisanje je izvođenje

Mesto: Ustanova kulture „Parobrod“

25.sep | 14:00
Opširnije
Glavni program
Svaki pokušaj će se završiti skršenim telima i slomljenim kostima

Svaki pokušaj će se završiti skršenim telima i slomljenim kostima

Mesto: Jugoslovensko dramsko pozorište - Scena „Ljuba Tadić“

25.sep | 20:00

Koreografija: Jan Martens

Produkcija: Jan Martens / GRIP u saradnji sa Dens on ansamblom, Antverpen, Belgija

Opširnije
Prateći program
Vatromet u konzervi

Vatromet u konzervi

Mesto: Malo pozorište „Duško Radović“

26.sep | 15:00
Opširnije
Prateći program
Bolje polje ili igranje re:publike

Bolje polje ili igranje re:publike

Mesto: Malo pozorište „Duško Radović“

26.sep | 17:00
Opširnije
Prateći program
Bitef biblioteka

Bitef biblioteka

Mesto: MTS Dvorana (Dom sindikata)

26.sep | 17:00
Opširnije
Glavni program
Gardien Party

Gardien Party

Mesto: Istorijski muzej Srbije

26.sep | 19:00
27.sep | 19:00

Koncept i režija: Muhamed el Hatib i Valeri Mrežan

Produkcija: Zirlib, Orlean, Francuska

Opširnije
Glavni program
Tihuana

Tihuana

Mesto: Narodno pozorište u Beogradu - Scena „Raša Plaović“

26.sep | 21:00

Po tekstovima i idejama: Ginter Valraf, Andres Solano, Martin Kaparos

Režija: Lazaro Gabino Rodrigez i Luisa Pardo

Produkcija: Lagartihas tiradas al sol, Meksiko Siti, Meksiko

Opširnije
Prateći program
Prekretnica

Prekretnica

Mesto: Malo pozorište „Duško Radović“

27.sep | 15:00
Opširnije
Prateći program
OK metod: Šta, kako, zašto?

OK metod: Šta, kako, zašto?

Mesto: Malo pozorište „Duško Radović“

27.sep | 17:00
Opširnije
Prateći program
Perje

Perje

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

27.sep | 19:00
28.sep | 19:00
Opširnije
Prateći program
Čvor… u utrobi žonglerke

Čvor… u utrobi žonglerke

Mesto: Luka Beograd / Silosi Beograd (Žorža Klemansoa 37)

27.sep | 19:00
28.sep | 19:00
Opširnije
Glavni program
Dr Auslender (Made for Germany)

Dr Auslender (Made for Germany)

Mesto: Medicinski fakultet, Institut za anatomiju, amfiteatar

27.sep | 19:00
28.sep | 19:00
29.sep | 19:00

Dramaturgija: Mina Milošević i Tanja Šljivar

Koncept i režija: Bojan Đorđev

Produkcija: Bitef i Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd, Srbija

Opširnije